نمایشگاه فروش آثار صنایع دستی آذربایجان شرقی
نمایشگاه فروش آثار صنایع دستی آذربایجان شرقی

۱۶ دی۹۶ لغایت ۱ بهمن۹۶

ساعت ۱۶ الی ۲۲

بلوار۲۹ بهمن، برج شهر، ط۴

بولتن فرهنگی‌هنری تبریز

@ebultan

✅نمایشگاه آثار صنایع دستی در تبریز برگزار می شود

🔻معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از برپایی نمایشگاه آثار صنایع دستی در استقبال از تبریز ۲۰۱۸ خبر داد.

🔸به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، فرشاد به آفرین صبح امروز دوشنبه ۱۸ دی ماه با اعلام این خبر گفت: برپایی نمایشگاه های صنایع دستی در سال ۲۰۱۸ محلی برای هنرمندان در مسیر عرضه و فروش محصولات و ارتقای  توانمندی های این قشر را با توجه به نیازهای حال حاضر فراهم می سازد.

🔸وی گفت: انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ فرصت مناسبی برای تبیین قابلیت های فرهنگی، هنری، تاریخی و اجتماعی تبریز به گردشگران داخلی و خارجی و نشان دادن داشته های غنی تبریز و استان در تمام حوزه ها به ویژه صنایع دستی با توجه به دارا بودن قریب به ۸۰ رشته رایج صنایع دستی است.

🔸معاون صنایع دستی استان تصریح کرد: قرار گرفتن صنایع ‌دستی در سبد خانوار، انتقال فرهنگ و آموزش صنایع ‌دستی به نسل جوان از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه به شمار می رود.

🔸به آفرین افزود: قطعا توجه به صنایع دستی خود نیز یکی از شاخص‌های تحقق اقتصاد مقاومتی محسوب می شود چرا که هر چقدر پر رنگتر در عرصه فروش و بازاریابی تولیدات صنایع دستی وارد شویم و نگاه مردم به ویژه گردشگران را به سوی این سمت معطوف کنیم به همان میزان شاهد رونق صنایع دستی خواهیم بود.

🔹گفتنی است نمایشگاه آثار صنایع دستی از ۱۶ دی تا ۱ بهمن سال جاری از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل بلوار ۲۹ بهمن، مجتمع تجاری و رفاهی برج شهر واقع در طبقه چهارم آماده میزبانی از تمامی شهروندان تبریزی و گردشگرانی است که مقصد خود را کهن شهر تبریز  انتخاب کرده اند.