نمایش در میانه راه

نمایش در میانه راه از۲۰ اردیبهشت تا ۱۳خرداد ۹۵ در سالن استاد پایاب تئاتر شهر تبریز همه روزه در دو سانس ۱۹ و ۲۰ به کارگردانی سعید ذوالفقاری و هنرنمایی محمد اردوبادی و یونس فلاحت به روی صحنه می‌رود.

نمایش در میانه راه که به گفته کارگردان حکایت عاشقی‌های عاشیق‌های آذربایجان است، که فریاد عاشق‌ها و منادی عاشقی‌های سرزمینم هستند. نوشته محمد رحمانیان می‌باشد که در کارنامه خود حضور در نمایش‌هایی چون سرود سرخ برادری، عروسک‌ها و دلقک‌ها، گزارش محرمانه اکتاویو والدز، ساعت بمباران و در میانه راه را دارد در نمایش‌های خروس، عشقه، مجلس‌نامه، شب سال نو نیز به عنوان کارگردان و نویسنده حضور داشته است.

از سایز نکات مثبت نمایش در میانه راه میتوان به دکور بسیار خوب و بازی قابل توجه بازیگران اشاره کرد.

از عوامل پشت صحنه که در اجرای نمایش در میانه راه در کنار سعید ذوافقاری آستین همت برای اجرای این اثر بالا زده‌اند میتوان به: سپیده عبدلی (دستیار کارگردان)، لیلا اسکویی (مدیر صحنه)، رضا غفوری (منشی صحنه)، هاله زرخورد (طراح صحنه و نور)، همایون کاظمی، امیر نجفی، رضا جوانشیر، نیما باغی، احسان احمدی، محمد عینی، امیر مصطفی زاده، سالار سلمانی، محمد احمدیان اشاره کرد.

شایان ذکر است نمایش در میانه راه تا ۱۳ خرداد ۹۵ برای عموم در تاتر شهر تبریز در حال اکران میباشد و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به گیشه تاتر شهر بلیت این نمایش را تهیه فرمایند

در ادامه نگاه دوربین بولتن نگاهی به این نمایش داشته است.