ثبت نام تور رصدی سهند ۱۹ شهریور ۹۴

 

انجمن نجوم آیاز در نظر دارد در صورت مساعد بودن شرایط جوی روز پنجشنبه، مورخه ۹۴/۰۶/۱۹ در محل پیست اسکی سهند آخرین تور رصدی تابستان ۹۴ را برگزار نماید.لذا طی این اطلاعیه از اعضای محترم انجمن دعوت می شود جهت شرکت در این تور رصدی ثبت نام نمایند. لازم به ذکر است که در صورت مساعد نبودن شرایط جوی در تاریخ مذکور تور رصدی به هفته بعد مورخه ۹۴/۰۶۲۴ موکول خواهد شد.

این تور رصدی مختص اعضای انجمن بوده و علاقمندان غیر عضو در صورت تمایل برای شرکت در تور بایستی فرم عضویت در انجمن را تکمیل فرمایند. هزینه شرکت در این تور رصدی برای اعضای انجمن، مبلغ ۴۰۰۰۰۰ ریال می باشد.

نحوه ثبت نام:

علاقمندان جهت ثبت نام در تور رصدی می توانند از طریق تماس تلفنی با دبیر برگزاری تور، میر سجاد پاک نژاد اقدام به رزرو نام خود نموده و پس از واریز وجه ثبت نام از طریق کارت های عضو شتاب به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۵۸۳۹۶۲۷۵ به نام میر سجاد پاک نژاد،بانک ملت و ارسال تصویر فیش واریزی از طریق ایمیل به آدرس sajjad.paknejad@gmail.com و یا از طریق تلگرام ثبت نام خود را در تور رصدی قطعی نمایند. ثبت نام کسانی که ظرف ۲۴ ساعت از تاریخ رزرو، اقدام به واریز وجه و قطعیت ثبت نام خود ننمایند ملغی محسوب شده و سایر علاقمندان به ترتیب اولویت جایگزین این افراد خواهند شد.

فیلدهای قابل ارائه:

ایاب و ذهاب

اسکان در کمپ پیست اسکی

برگزاری کلاس آموزشی-عملی رصد

ریز برنامه تور رصدی:

 • آماده سازی تجهیزات رصدی
 • صرف شام و استراحت کوتاه
 • برگزاری کلاس آموزشی و عملی
 • گروه بندی و رصد اجرام اعماق آسمان
 • استراحت کوتاه و صرف صبحانه

در صورت تمایل کلیه شرکت کنندگان پس از طلوع آفتاب برنامه کوهنوردی و بازدید از دریاچه قوچ گلی برگزار خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی:

اولویت با کسانی است که زودتر اقدام به ثبت نام نموده باشند.

حضور با وسیله نقیله شخصی برای کلیه شرکت کنندگان بصورت فردی و دسته جمعی ممنوع می باشد.

حضور با همراه یا خانواده منوط به هماهنگی قبلی با دبیر برگزاری تور و ثبت نام می باشد.

در صورت لغو ثبت نام فورا دبیر برگزاری تور را مطلع فرمایید. در صورت غیبت و عدم هماهنگی قبلی ۲۰ درصد از مبلغ ثبت نام کسر و مابقی عودت داده خواهد شد.

شام و صبحانه بر عهده خود شرکت کنندگان محترم می باشد و برای استراحتی کوتاه در کمپ جهت رفاه حال خود پتو یا کیسه خواب و لباس گرم زمستانی به حد نیاز شخصی به همراه داشته باشید.

محل رصدگاه: پیست اسکی سهند

دبیر برگزاری تور و مسئول ثبت نام: میر سجاد پاک نژاد

شماره تماس: ۰۹۱۴۷۳۳۸۱۳۲

زمان و محل حرکت: گروه رصدی انجمن نجوم آیاز عصر پنج شنبه راس ساعت ۱۷ مورخه ۹۴/۰۶/۱۹ از محل پژوهشسرای دانش آموزی آذربایجان عازم رصدگاه خواهد شد.

آیین نامه انظباطی تورهای رصدی آیاز

ماده ۱- این آیین نامه مبیین سال ها تلاش و تجربه در برگزاری تورهای رصدی بوده و موارد ذکر شده در مواد آتی برای کلیه کسانی که از تاریخ تصویب آیین نامه در تورهای رصدی آیاز شرکت خواهند نمود لازم الاجرا می باشد. هر گونه اصلاح یا تغییر در این آیین نامه بموجب تصمیم اکثریت اعضای شورای مرکزی انجمن نجوم آیاز می باشد.

ماده ۲- رعایت موارد ذیل برای کلیه کسانی که در تورهای رصدی آیاز شرکت می نمایند الزامی می باشد:

 1. رعایت نظم و انسجام گروه رصدی
 2. همکاری و مساعدت با مسئولین و کادر رصدی
 3. احترام به حقوق جمعی و همراهی با گروه رصدی
 4. حفظ شئونات اسلامی و شخصیت علمی
 5. استفاده از تجهیزات رصدی در جهت مطلوب و کاربردی

ماده ۳- برای شرکت کنندگانی که موجب بروز حوادث، مشکلات و یا اخلالی در برگزاری تور رصدی شوند متناسب با نوع فعل و تکرار دفعات آن محرومیت هایی اعمال خواهد شد که به قرار ذیل می باشد:

 •  تعهد کتبی و درج در پرونده
 • اخراج از تور رصدی
 • محرومیت از شرکت در رصد های آتی انجمن
 •  عدم تمدید عضویت سالانه در انجمن

با تشکر- میر سجاد پاک نژاد

دبیر برگزاری تورهای رصدی آیاز