اطلاعیه

اگر رویدادی وجود دارد که می‌خواهید بقیه هم از آن با خبر شوند، اطلاعات رویداد را (عکس و توضیحات مناسب)
به ایمیل info[at]ebultan.com ارسال نمایید تا به صورت رایگان و با نام خودتان در بولتن درج گردد.

رویداد ها

برنامه حرکت اتوبوس‌های تبریزگردی

برنامه اتوبوس‌های رایگان گردشگری تبریز
برنامه اتوبوس‌های رایگان گردشگری تبریز
خدمات‌رسانی اتوبوس‌های تبریزگردی در قالب جدید
اتوبوس‌های تبریزگردی در نوروز سال ۹۵ با تغییری در روش فعالیت  به صورت ویژه به ارایه خدمات تبریزگردی مشغول می‌شوند. در طرح جدید یک مسیر اصلی در بافت تاریخی شهر تبریز با قابلیت دسترسی به تمامی اماکن تاریخی تعریف شده که اتوبوس ها به صورت چرخشی در ۱۲ ایستگاه حرکت می‌کنند. شما میتوانید در هریک از مسیرهای مذکور سوار اتوبوس گشته و در ایستگاههای معین آن مسیر پیاده شوید و پس از بازدید منتظر اتوبوس بعدی برای بازدید از ایستگاه بعدی باشید، اتوبوس ها هر ۱۵ دقیقه یکبار از هر ایستگاه عبور میکنند.
مسیرهای اصلی راهنمای مسافر تخصصی دارند و مدت زمان انتظار مسافران در این مسیرها حداکثر ۱۵ دقیقه خواهد بود. ۳۰ دستگاه اتوبوس تبریزگردی در ۵ مسیر گردشگری و ۱۲ ایستگاه و مجموعا در ۲ شیفت کاری همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۳ و ۱۵ الی ۲۱ تا ۱۵ فروردین به صورت رایگان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی خواهند بود.

برنامه این تور در ۴ مسیر برنامه ریزی شده است:
مسیر شماره ۱: آرامگاه دوکمال (کمال حجندی و کمال الدین بهزاد)، ربع رشیدی، موزه قاجار، مقبره الشعرا و بقعه سید حمزه و صاحب الامر

مسیر شماره ۲: موزه شهرداری، موزه سنجش، خانه های قدکی، بهنام و سرخین و حیدرزاده و موزه ادبی استاد شهریار

مسیر شماره ۳: بازار تبریز، مسجد کبود، موزه حیاط وحش، خانه مشروطه، ارک علیشاه، پارک و موزه مفاخر

مسیر شماره ۴: سایت موزه عصر آهن تبریز، موزه آذربایجان، برج آتشنشانی و موزه اسناد ملی

برنامه های عصر هر چهار مسیر خرید از مراکز تجارتی و بازار تبریز است همچنین در روزهای جمعه برنامه تور تبریز گردی صعود به تفرجگاه عون ابن علی می باشد.

تبریز اولین کلانشهر کشور  در راه اندازی اتوبوس های تبریز گردی بوده است و پس از تبریز شهرهایی چون تهران ، مشهد و مراغه نیز اقدام به اجرای این طرح کردند. خدمات تبریزگردی از سال ۸۶ تا به حال به صورت رایگان ارائه می شود.

برنامه حرکت اتوبوسهای تبریز گردی در نوروز سال ۱۳۹۵ در جدول زیر موجود میباشد. برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی روی آن کلیک کنید و تا لود شدن کامل تصویر صبر کنید

برنامه اتوبوس‌های رایگان گردشگری تبریز
برنامه اتوبوس‌های تبریزگردی نوروز ۹۵

دیدگاه خود را ثبت کنید

محمد آذری
خواننده کلاسیک، مدیراجرایی، علاقه‌مند کسب‌وکارهای نو و موسس ebilit.com و ebultan.com