اطلاعیه

اگر رویدادی وجود دارد که می‌خواهید بقیه هم از آن با خبر شوند، اطلاعات رویداد را (عکس و توضیحات مناسب)
به ایمیل info[at]ebultan.com ارسال نمایید تا به صورت رایگان و با نام خودتان در بولتن درج گردد.

نمایشگاه ها

نمایشگاه نقاشی آثار سلیمان امیدوار و یاسین محمدیان

سلیمان امیدوار و یاسین محمدیان

نمایشگاه نقاشی آثار سلیمان امیدوار و یاسین محمدیان 

نمایشگاه نقاشی آثار نقاشی سلیمان امیدوار و یاسین محمدیان 
از ۱۵ تا ۲۵ اسفند ماه سال جاری (۹۵)
ساعت ۱۰ الی ۲۰
تبریز- نصف راه – طبقه سوم مجتمع ستاره باران

بولتن در تلگرام :

https://telegram.me/joinchat/BQgwADvkifwxUImPf6Vo8g

بولتن در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ebultan/

سلیمان امیدوار و یاسین محمدیان

 

نمایشگاه نقاشی آثار نقاشی سلیمان امیدوار و یاسین محمدیان در مجتمع ستاره باران

مجتمع تجاری-تفریحی -اداری ستاره باران تبریز( منبع

 مجتمع تجاری- اداری ستاره باران تبریز” که در سال ۹۲ در راستای بهبود نما و همگام سازی آن با زیبایی شهری و توسعه آن، با تغییر در نما، شکلی شکیل تر به خود گرفت.

این پروژه در منطقه نصف راه تبریز مکان یابی شده است ولی می تواند نقشی فراتر در مقیاس شهری ایفا نماید. قرارگیری در منطقه­ی سهل الوصول از شهر از لحاظ تعدد خیابان­های منتهی به آن و نیز مجاورت به خطوط عبوری اتوبوس­های تندرو و همچنین مترو، امتیاز ویژه از لحاظ خدمت رسانی به شهروندان ارائه می دهد.

پروژه­ ی حاضر مربوط به ساختاری مدرن می باشد که در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع در سه بلوک ۶و۶و۱۴ طبقه اجرا می شود. که روبروی شرکت نفت، نرسیده به میدان جهاد، در منطقه کوی نجم مکان یابی شده است. منطقه ای معروف به لحاظ صنف البسه و پوشاک که هر روز پذیرای خیل کثیری از همشهریان می باشد.

از دیگر امتیازات پروژه مکاندهی نزدیک به ۹۰ واحد تجاری در سه طبقه زیرزمین اول، همکف و اول به برندهای معتبر به صنف غالب پوشاک می­باشد. جانمایی هایپرمارکت، فودکورت و سالن بازی کودکان در طبقات دوم و سوم از تمهیدات پروژه، جهت رفاه حال مشتریان در حین خرید می­باشد تا خاطره ای خوش توأم با حس شیرین از یک خرید کامل برای مشتریان به همراه آورد.

واحدهای ادارای در ۸۰ واحد و در مساحت­های متنوع از ۶۰ تا ۱۳۰ مترمربع در ۸ طبقه در اختیار صاحبان شرکت قرار داده می شود تا در محیطی مدرن و پیشگام با تکنولوژی روز دنیا، محیطی امن برای کسب کار فراهم سازد. با توجه به سیاست سهامداران مجموعه در رابطه با نحوه راه اندازی ،بهره برداری و رعایت تمام استانداردهای مورد نیاز، مجموعه هیچ واحد تجاری برای فروش نداشته و در آینده ای نزدیک برنامه­ی نحوه راه اندازی آن به صاحبان صنوف و مشاغل ارائه خواهد شد.

درباره ستاره باران

خرید کردن یکی از عادتهای روزمره زندگی ماست که در عصر حاضر با سرعت رو به افزایش است. بسیاری از مردم برای خریدهای ضروری خود، مراکز خرید مدرن را انتخاب می­‌کنند. در مقابل افرادی نیز هستند که خرید از فروشگاههای کوچک و نزدیک به محل زندگی خود را ترجیح می­‌دهند.

یکی از دلایل مهمی که مراکز خرید مدرن را برتر می­نماید طراحی­های خاص و جذاب این اماکن است که در روحیه خریدار تاثیر مثبت داشته و شخصی که پس از یکروز سخت کاری و کسل کننده به این مراکز مراجعه می­کند با دیدن این نوع طراحی­ها و رنگ بندی­های خاص، خستگی آنروز را فراموش نموده و با آرامش کامل به خرید و تفریح می پردازد. دلیل دیگر اینکه در اینگونه مراکز خرید تنوع فروشگاهی بیشتر بوده و افراد با هر سلیقه­ای راحتتر می­‌توانند مایحتاج خود را تامین کنند و حق انتخاب بالاتری نسبت به فروشگاههای کوچک در این مکان وجود دارد.

هدف مهم مراکز خرید این است که در کنار خرید راحت، محلی جهت تفریح و آرامش مراجعه کنندگان نیز ایجاد کنند تا در کنار خرید خوب، خاطره­ای بیادماندنی در ذهن افراد ثبت نمایند.
مجتمع ستاره باران با مساحتی بالغ بر ۲۸۰۰۰ مترمربع در زمینی به مساحت ۳۵۰۰۰ مترمربع شامل ۴ طبقه تجاری، ۲ طبقه پارکینیگ و ۸ طبقه اداری می­باشد. اختصاص یک طبقه به مادر و کودک و طبقه فودکورت همانطور که قبلاً اشاره شد سعی در فراهم آوردن تفریح و آرامش برای خریداران دارد.

ویژگی های مجتمع :

– کارئوکه

دوستداران آوازخوانی آماتور و حرفه­ای در هر گروه سنی ، تفریحی متفاوت برای سرگرمی و افزایش اعتماد به نفس فراهم کرده­ایم.

این وسیله نه تنها شادی برای خانواده­ها به ارمغان می­آورد بلکه می­تواند به شناسایی آواز خوانهای خوش ذوق و با استعداد کمک کند.

– فود کورت

– شهربازی

شهربازی مجتمع با کادر مجرب و کنسولهای جدید بازی و با استانداردهای روز جهانی در فضایی بالغ بر ۹۰۰ مترمربع در طبقه مادر و کودک (طبقه دوم) برای فراهم کردن خریدی شاد و بیادماندنی برای مراجعین احداث شده است.

این مجتمع با در نظر گرفتن شرایط تمامی گروه های سنی کودکان و نوجوانان سعی در فراهم ساختن محیطی جهت تفریحات مناسب برای اقشار مختلف را دارد.

– طبقه مادر و کودک

  • طبقه مادر و کودک با در نظر گرفتن نیازهای تمام اعضای خانواده احداث شده است .

  • شادی کودک و آسایش والدین هدف اصلی از اختصاص این فضا به کودکان بوده است .

  • وجود مغازه­های متنوع برای ارائه تمامی مایحتاج کودک از دوران بارداری تا ۱۰ سالگی از ویژگی­های این طبقه می­باشد

  • (پوشاک ـ سیسمونی ـ بهداشتی ـ آرایشگاه ـ آتلیه ـ سالن جشن تولد)

  • در عصری که زمان طلاست این طبقه کمک شایانی به خانواده­ها برای خریدی سریع توام با شادی می­نماید.

 

پاسخ دهید

شبنم
کارشناس الکترونیک-سردبیر و مدیر روابط عمومی بولتن فرهنگی هنری تبریز - کارشناس تولید محتوا***کوهنوردی ؛‌طبیعت گردی و سفر از بایدهای زندگی من هستند.