اطلاعیه

اگر رویدادی وجود دارد که می‌خواهید بقیه هم از آن با خبر شوند، اطلاعات رویداد را (عکس و توضیحات مناسب)
به ایمیل info[at]ebultan.com ارسال نمایید تا به صورت رایگان و با نام خودتان در بولتن درج گردد.

نمایشگاه ها

نمایشگاه اسکیس طراحی شهری

نمایشگاه اسکیس طراحی شهری

نمایشگاه اسکیس طراحی شهری

از ۱۳ تا ۱۵ اسفند۹۵
ساعت ۱۷ تا ۱۹
میدان فهمیده، جنب لاله پارک، هتل کایا لاله پارک، طبقه اول

نمایشگاه اسکیس طراحی شهری/نمایشگاه تخصصی اسکیس طراحی شهری شامل مجموعه آثار حمید دانش‌پژوه و منتخبی از دانشجویان، برای اولین بار در تبریز گشایش می‌یابد.

نمایشگاه «قدم یک شهرساز» که شناخت شهر از دالان هنر به‌شمار می‌رود، به نوعی در جهت توسعه وجه تخصصی علم میان‌رشته‌ای طراحی شهری در قالب ترکیب متناسبی از فن و هنر با موضوع «اسکیس طراحی شهری فرآیندمحور» برگزار می‌شود و با توجه به ماهیت و فرم، جزو معدود نمایشگاه‌هایی است که در رشته یادشده در معرض دید دانشجویان، اساتید و علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

این مجموعه شامل ۱۵ اثر در اندازه ۹۰ در ۱۲۰ سانتی‌مترو نیز ۷ اثر در اندازه ۶۰ در ۸۰ سانتی‌متر با موضوع اسکیس طراحی شهری از نظریه تا طراحی است که به گفته هنرمند، در جهت توسعه روزافزون علم آکادمیک و نیز افزایش کیفی فضای آموزشی دانشگاهی در معرض نمایش گذاشته می‌شوند.

علاقه‌مندان می توانند برای دیدن این نمایشگاه از ۱۳ تا ۱۵ اسفندماه در محل برگزاری واقع در آدرس : اتوبان پاسداران – میدان شهید فهمیده- جنب لاله پارک – هتل کایا لاله پارک – طبقه اول مراجعه کنند. ساعات بازدید روز افتتاحیه جمعه از ۱۷ الی ۲۰ و روز های شنبه و یکشنبه از ۱۷ الی ۱۹ می باشد.

نمایشگاه اسکیس طراحی شهری

پاسخ دهید

شبنم
کارشناس الکترونیک-سردبیر و مدیر روابط عمومی بولتن فرهنگی هنری تبریز - کارشناس تولید محتوا***کوهنوردی ؛‌طبیعت گردی و سفر از بایدهای زندگی من هستند.