اطلاعیه

اگر رویدادی وجود دارد که می‌خواهید بقیه هم از آن با خبر شوند، اطلاعات رویداد را (عکس و توضیحات مناسب)
به ایمیل info[at]ebultan.com ارسال نمایید تا به صورت رایگان و با نام خودتان در بولتن درج گردد.

نمایشگاه ها

اولین نمایشگاه تصویرسازی گروه گپ

اولین نمایشگاه گروهی گپ تصویر سازی در تبریز

اولین نمایشگاه تصویرسازی گروه گپ در تبریز برگزار خواهد شد

“اگرچه واژه طبیعت امروزه در معناهای مختلفی به کار می‌رود، اغلب به مفهوم زمین‌شناسی و حیات وحش اشاره دارد. آنچه که انسان در خلق آن نقشی ندارد. طبیعت به حوزه کلی انواع متنوع گیاهان و حیوانات زنده و گاهی اوقات نیز به فرآیندهای مرتبط با اشیای بی‌جان بازمی‌گردد.”

انسان همواره طالب زیست در طبیعت است، زیرا جزئی از آن است و از بودن در دامان طبیعت لذت می‌برد اما خود مهمترین نابود‌گر طبیعت است!

“انسان طبیعت را نابود می‌کند و جای آن را با محیط‌های مصنوعی و زشت خود می‌پوشاند؛ اما در شهری که خود می‌سازد شروع به ساخت پارک و دریاچه، بیشه‌های مصنوعی و باغ وحش می‌کند تا زمانی که از زندگی ماشینی خود خسته شد در پناه همین ساخته‌های دست خود آرامش یابد و در حقیقت خود را فریب دهد.”

موضوع طبیعت و محیط زیست و حفظ و نگهداری آن همواره از دغدغه‌های هر هنرمندی بوده و هست و همیشه در تلاش رونق و خلق بهاری ماندگار برای محل زیست خود و سایر جانداران بوده است.

نمایشگاه پیش‌رو، آینه‌ای هرچند کوچک از آنچه در افکار و ذهن طراحان و تصویرگران در قبال بهار، طبیعت و محیط زیست است که سعی بر انعکاس آن توسط زبان تصویر را دارد.

اولین نمایشگاه گروهی گپ تصویرسازی به همت گروه گپ با حضور ۴۱ تصویرگر و ۷۳ اثر از روز پنجشنبه ۲۴ تیرماه ۹۵ در نگارخانه هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ازساعت ۱۶ الی ۱۹ کار خود را آغاز خواهد نمود.

این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۴ و ۱۶ الی ۱۹ بغییر از روز جمعه تا ۳۱ تیرماه میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان خواهد بود.

اسامی هنرمند شرکت‌کننده نمایشگاه به ترتیب حروف الفبا: ابولفضل پاشنا، احمدرضا قائم‌امیری، امیرصالحی، انسیه اکبرزاده، انیس زینتی، آیدا سلامی، آیدا رزمجو، آیلار یوسف‌نژاد، بیتا زمانی، پریا جودی، پریسا قاضی‌زاده، پویا خاکی، تیلا منصوری، ثمین امید‌یزدانی، حمیده عابدی، ریحان طراح، زهرا قرآنی، سمیرا پورحیدر، سولماز علیزاده، شبنم صباغ، شکوفه قریشی، شیوا زمانی، صبا روحی‌فر، طلا زارعی، فاطمه اسدنسب، فاطمه زهرا الموسوی، فاطمه ملک محمدپور، فرزانه مدهوش، فرشته معتمد، فریبا سلیمانی ذوقی، فرهنگ اسکندری، محمدرضا صدیق، معصومه رضازاده، نسیم سالک، نسیم فکرجو، نعیمه مناف‌زاده، نیلوفر کبودین.

نمایشگاه تصویرسازی

پاسخ دهید

آیاز آذری
خواننده کلاسیک، مدیراجرایی، علاقه‌مند کسب‌وکارهای نو و موسس ebilit.com و ebultan.com