اطلاعیه

اگر رویدادی وجود دارد که می‌خواهید بقیه هم از آن با خبر شوند، اطلاعات رویداد را (عکس و توضیحات مناسب)
به ایمیل info[at]ebultan.com ارسال نمایید تا به صورت رایگان و با نام خودتان در بولتن درج گردد.

رویداد هانمایشگاه ها

نمایشگاه عکس نگاه شگفت انگیز کودکان

نمایشگاه عکس نگاه شگفت انگیز کودکان ۱۰-۱۵سال
۱۱-۲۱ شهریور۹۵
تبریز،ابتدای سربالایی ولیعصر،مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن
****

نمایشگاه  عکس اولین دوره آموزش عکاسی کودکان ۸ تا ۱۵ سال افتتاح شد .
بدین منظور طی مراسمی که در سالن سینما تک مجتمع سینمایی با حضور خانواده های نوآموزان عکاس و دیگر میهمانان برگزار شد گواهی پایان دوره به ۱۴ نفر از عکاسان جوان اهدا شد .
 در این مراسم از دو نفر از اساتید دوره های آموزش عکاسی که توسط انجمن هنر عکاسی برگزار میگرددنیز تقدیر شد .
 این اساتید جناب آقای حسین صدری و سرکار خانم سهیلا صنم نو ، بودند که زحمت آموزش دوره های انجمن عکاسی بعهده این عزیزان میباشد ،
در ادامه نمایشگاه بدست کوچکترین عکاس این دوره که ۸ ساله بود رسما افتتاح و تا تاریخ ۲۱ شهریور از ساعت ۱۶ الی ۲۰ برای بازدید عموم و علاقمندان عکاسی دایر میباشد .
اسامی عکاسان بتریب حروف الفبا : پانیا ادریسی ، سید محمد ارجمند ، ثنا توکلی ، آرزو جلالی ، حانیه جلیل زاده ، دنیز جلیل وند ، سارا حمیدی ، ترانه خلیل علافی ، نیما رونقی ، ماهنی زینالی نامدار ، پوریا شه پرست ، علی فارغی ، آیدا فتاح پور ، طلا محمدی باهر
 محل نمایشگاه : گالری انجمن عکاسی واقع در مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن
 اول سربالایی ولیعصر .
کریم ارجمند مسئول آموزش انجمن هنر عکاسی استان آذربایجان شرقی در بیانیه آن می نویسد:
کودکان بهترین موهبت الهی برای خانواده و بزرگترین سرمایه در همه برهه های تاریخ برای جامعه و جهان اند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و سهیم شدن کودکان ما دراین دهکده جهانی، نیاز به آشنایی با ابزارهای تعامل اجتماعی بین المللی و برقراری روابط هرچه بهتر و کارآمدتر، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است و لزوم تربیت انسانهای بزرگ و با نگاهی بصیر و بسیط  بر همه ما آشکار.
باید به کودک اجازه دهیم تا جهان ویژه خود را بنا نهد و ما برای تحقق این امر، دوربین عکاسی را انتخاب کرده ایم. ما می خواهیم با دید کودک دنیای او و دنیای خودمان را ببینیم، می خواهیم به او اجازه دهیم که با خلاقیت خود برآمده اش، به ابراز وجود خویشتن (خودبیانگری) بپردازد و در این میان لذت احساس حضور در پهنه ی گیتی ونیز چگونه خوب و مفید بودن را با تمام وجود لمس کند.
ما در این نمایشگاه نگاه کودکانمان را از دریچه دوربین به تماشا نشسته ایم و عصاره و چکیده توانایی ها، تمنیات، چشم اندازها و دید زیبابین و زیبا پسندشان را در قالب عکس به تماشا گذاشته ایم.
این کودکان زبان بصری را در دوره آموزشی ۶۰ ساعته با مربیگری خانم سهیلا صنم نو در انجمن هنر عکاسی استان آذربایجان شرقی تمرین کرده اند.
اسامی به ترتیب حرف الفبا به این شرح می باشد:
پانیا ادریسی، سیدمحمد ارجمند، ثنا توکلی، آرزو جلالی، حانیه جلیل زاده، دنیز جلیل وند، سارا حمیدی، ترانه خلیل علافی، نیما رونقی، ماهنی زینالی نامدار، پوریا شه پرست، علی فارغی، آیدا فتاح پور، طلا محمدی باهر.
 نمایشگاه از ساعت ١۶ الی  ٢۰  در گالری انجمن هنر عکاسی استان آذربایجان شرقی واقع در: بلوار استاد شهریار، ابتدای سربالایی ولیعصر، مجتمع سینمایی ٢٢ بهمن تبریز برگزار می گردد و تا ٢۱ شهریور ادامه خواهد داشت.
 نمایشگاه عکس نگاه شگفت انگیز کودکان

دیدگاه خود را ثبت کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.