اطلاعیه

اگر رویدادی وجود دارد که می‌خواهید بقیه هم از آن با خبر شوند، اطلاعات رویداد را (عکس و توضیحات مناسب)
به ایمیل info[at]ebultan.com ارسال نمایید تا به صورت رایگان و با نام خودتان در بولتن درج گردد.

تئاتر

تماشای گروهی نمایش “دشمن مردم”

تماشای گروهی اعضای بولتن از نمایش "دشمن مردم"
تماشای گروهی اعضای بولتن از نمایش "دشمن مردم"

تماشای گروهی نمایش “دشمن مردم”

 

بولتنی سلام.
برنامه این هفته برو بچه های بولتنی نشستن پای اثر پر مسولیت امیر حجازی و تیمش بنام نمایش دشمن مردم هست که نمایشنامه فاخرش انتظارات مخاطب رو از این نمایش بالا برده……
بر این اساس و طبق خواست دوستان،الوعده وفا.چهارشنبه پانزدهم مهر نود و چهار ساعت ۱۷،۴۵ در مجتمع بیست و نه بهمن گرد هم خواهیم اومد تا با گروه بولتن برگی دیگر از افتخار رو ورق بزنیم.
برای روز چهارشنبه بلیطها ۳۰٪درصد تخفیف ویژه اعضای بولتن خواهند داشت.

دشمن مردم،
یکی از شاهکارهای هنریک ایبسن، نویسنده نروژی، است که بیش از دیگر آثار او مورد توجه و بحث و گفتگو قرار گرفته‌است.

قهرمان این نمایشنامه دکتر توماس استوکمان است که خصیصه‌های اخلاقی و عقاید او دربارهٔ مسائل اجتماعی، اخلاق و افکار خود نویسنده را به یاد می‌آورد. وی مامور کنترل بهداشت حمام های عمومی است که برادرش پتر استوکمان، شهردار محل، در حال بر پا کردن آنهاست و از این جهت زندگی آسوده‌ای دارد. اما ناگهان پی می‌برد که آب حمام و شهر آلوده‌است و سلامت مردم شهر و مسافران آن را تهدید می‌کند. می‌خواهد مردم را به وسیلهٔ روزنامه از این حقیقت آگاه سازد، ولی گردانندگان امور شهر او را با نیرنگ از این کار باز می‌دارند. دکتر استوکمان می‌کوشد در انجمنی که از مردم شهر فراهم کرده است، آن‌ها را از خطر آب‌های آلودهٔ شهر بر حذر دارد ولی از آن جا نیز محکوم و شکست خورده بیرون می‌آید و مردم به اتفاق آراء به او نام «دشمن مردم» می‌دهند و چنان عرصه را بر او تنگ می‌کنند که راهی جز جلای وطن ندارد…..
این نمایشنامه ی فاخر این روزها به دستان توانای یکی از کارگردانان مطرح تبریز بنام امیر حجازی و تیم بازیگری حرفه ای اش در مجتمع بیست و نه بهمن واقع در سه راهی راهنمایی تبریز به روی صحنه رفته است.
با نگاهی اندک به داستان نمایشنامه و نامهای آشنا در تیم اجرایی نمایش ضرورت نظاره گر بودن به این اثر فاخر به چشم میخورد.
باید دید امیر حجازی و تیمش چگونه از زیر سنگینی بار نمایشنامه سربلند بیرون آمده اند…..
البته امیر حجازی پیش از این نیز با نمایشهایی چون چشم اندازی از پل و همه پسران من و چندین اثر فاخر دیگر ، نقش زرینی بر کارنامه خویش زده است.
سالنهای تئاتر در انتظار مخاطبان هستند…..

برای خرید بلیط به صورت آنلاین میتوانید از اینجا اقدام کنید.

برای برخورداری از تخفیف ویژه بولتن میتوانید در فیلد تخفیف کد doshman-mardom-30 را وارد کنید تا درصد تخفیف از مبلغ فاکتور کسر شود

دیدگاه خود را ثبت کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.