اطلاعیه

اگر رویدادی وجود دارد که می‌خواهید بقیه هم از آن با خبر شوند، اطلاعات رویداد را (عکس و توضیحات مناسب)
به ایمیل info[at]ebultan.com ارسال نمایید تا به صورت رایگان و با نام خودتان در بولتن درج گردد.

تئاترجشنواره ها

فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر الف

فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر الف به دبیری نادر برهانی مرند منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی تئاتر الف دومین دوره این جشنواره که از ۹ لغایت ۱۴ آذرماه در شهر تبریز برگزار می‌شود، اولین جشنواره بین‌المللی خصوصی تئاتر ایران است. این جشنواره توسط موسسه بین‌المللی الف برگزار می‌شود.
این جشنواره در سه بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای، مسابقه نمایشنامه‌نویسی و بخش جنبی برگزار می‌شود
روﯾﮑﺮدﻫﺎ و محورهای این دوره با توجه به موضوعیت صلح جهانی حول نقش صلح در زندگی اجتماعی و تصویرسازی آن در آثار نمایشی خلاصه می‌شود.


در بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای که به صورت رقابتی برگزار می‌شود و در چندین بخش به برگزیدگان جوایز نقدی اهدا می‌شود و مهلت بارگذاری فیلم‌ اجراها در این بخش می‌‌توانند تا ۱۵ آبان ۱۳۹۸ است. آثار برگزیده نیز در ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۸ اعلام می‌شود.
در بخش نمایشنامه‌نویسی که مختص آثاری با موضوع صلح جهانی است به سه نفر برگزیده جوایز نقدی اهدا می‌شود. مهلت بارگذاری نمایشنامه‌های بخش نمایشنامه‌نویسی نیز تا ۱۰ آبان ۱۳۹۸ است.
بخش جنبی این جشنواره شامل برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر با موضوع صلح جهانی و برگزاری همایش‌های علمی و کارگاه‌های آموزشی با حضور مدرسان بین‌المللی است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در جشنواره علاوه بر تکمیل فرم مخصوص جشنواره، آثار خود را در سایت اینجا(کلیک کنید) بارگذاری کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر سایت جشنواره می‌توانید با پست الکتریکی [email protected] مکاتبه کنند. همچنین می‌توانید با شماره تلفن ۳۳۳۳۰۶۰۰۰-۰۴۱ تماس بگیرید.

اخبار جشنواره را می‌توانید در فضای مجازی دنبال کنید:

اینستاگرام:

instagram.com/ebultan

@alefsite

و

@worldpeace.ir

وب‌سایت:

Www.worldpeace.ir

و Www.alefsite.com

تلگرام:

t.me/ebultan

https://t.me/worldpeace_ir

و

https://t.me/alefsite

a

نشر از بولتن فرهنگی هنری تبریز

پاسخ دهید

شبنم
کارشناس الکترونیک-سردبیر و مدیر روابط عمومی بولتن فرهنگی هنری تبریز - کارشناس تولید محتوا***کوهنوردی ؛‌طبیعت گردی و سفر از بایدهای زندگی من هستند.