اطلاعیه

اگر رویدادی وجود دارد که می‌خواهید بقیه هم از آن با خبر شوند، اطلاعات رویداد را (عکس و توضیحات مناسب)
به ایمیل info[at]ebultan.com ارسال نمایید تا به صورت رایگان و با نام خودتان در بولتن درج گردد.

انتخاب سردبیرمجله فرهنگی هنرینقد و تحلیلگالریگزارش

گزارش اختصاصی بولتن از روند پیشرفت مرکز همایشهای بین‌المللی تبریز

گزارش اختصاصی بولتن از روند پیشرفت مرکز همایشهای بین‌المللی تبریز

پیشرفت مرکز همایشهای بین‌المللی تبریز – مرکز همایشهای بین‌المللی تبریز در مساحتی بالغ بر ۱۰۰۰۰ متر مربع با اعیانی ۲۳۶۵۰ متر مربع که در شهرک خاوران احداث شده و در ضلع شرقی مجتمع فرهنگی ورزشی خاوران واقع شده است. حدود ۲۰ ماه از کلنگ زنی این پروژه گذشته است و هزینه ای بیشتر از ۵۰ میلیارد تومان صرف این پروژه شده است. افتتاح فاز نخست این مرکز همایش در تاریخ ۲۵ مرداد و در پایان شهریور نیز افتتاحیه فاز دوم و بهره برداری از این مرکز صورت خواهد گرفت. مرکز همایشهای بین المللی تبریز به سبب فعالیت فشرده و شبانه روزی عوامل و برنامه ریزی مسئولان بسیار سریعتر از زمان معمول به اتمام خواهد رسید.
این پروژه دارای چندین سالن است که سالن اصلی دارای ظرفیت ۱۵۰۰ نفر می باشد. دو سالن اختصاصی آموزشی و نمایشی که هر کدام با ظرفیت ۱۲۰ نفر، سالن کنفرانس که با ۷۰ نفر ظرفیت، سالن و گالری همایشهای اختصاصی، و سالن همایش VIP که با نام تالار شهر شناخته خواهد شد و دارای ۲۵۰ نفر ظرفیت می باشد. برای اسکان موقت میهمانان نیز اتاقهایی تعبیه شده است. همچنین برای ۵۰۰ دستگاه خودرو پارکینگ تعبیه شده است. در راستای شعار حمایت از تولید ملی، تقریبا همه مواد اولیه مورد استفاده در این پروژه تولید داخل می باشد.
سالن اصلی این مرکز همایش دارای ظرفیت ۱۵۰۰ نفر بوده و بزرگترین سالن همایش در شمال غرب کشور است. این سالن به سن متحرک مجهز خواهد شد. لازم به ذکر است که در قسمت پایین سن، اتاق گریم و استراحت و خبرنگاران نیز تعبیه شده است. سالن اصلی علاوه برسیستم صوتی پیشرفته، به سیستم نورپردازی و تصویربرداری نیز مجهز خواهد شد که قراردادشان بسته شده است و در حال تکمیل هستند. سالن اصلی این مجموعه، بزرگترین سالن شمال غرب کشور می باشد.

در ادامه نگاهی می‌اندازیم به روند ساخت و تکمیل مرکز همایشهای بین‌المللی تبریز

تصاویر و گزارش: سعید عادلی

 

۱ نظر

پاسخ دهید

آیاز آذری
خواننده کلاسیک، مدیراجرایی، علاقه‌مند کسب‌وکارهای نو و موسس ebilit.com و ebultan.com