بولتن را دنبال کنید !

Smiley face    Smiley face    Smiley face

آخرین نظرات

اطلاعیه

اگر رویدادی وجود دارد که می‌خواهید بقیه هم از آن با خبر شوند، اطلاعات رویداد را (عکس و توضیحات مناسب)
به ایمیل info[at]ebultan.com ارسال نمایید تا به صورت رایگان و با نام خودتان در بولتن درج گردد.

گالریگزارش

گزارش تصویری دومین سوگواره محرم

اولین روز دومین سوگواره محرم در تاریخ چهارشنبه ۲۴ آذر در خانه هنر تبریز برگزار شد.

اولین روز از دومین سوگواره دو روزه موسیقی محرم چهارشنبه ۲۴ و پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ در محل خانه هنر تبریز برگزار شد. این سوگواره در بخش رقابتی در ۵ گروه آذربایجانی، سنتی ایرانی، تواشیح و همسرایی، عاشیقی و گروه کر برگزار شد.

این جشنواره که طی دو روز، به همت انجمن موسیقی آذربایجان شرقی و با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود شرکت کنندگان در ۹ گروه مختلف با اجرای اثرهای ارایه شده خود برای دستیابی به سه جایزه ۳ و ۲ و ۱ میلیونی به رقابت خواهند پرداخت که آثار منتخب در روز پنجشنبه ۲۵ آذر نیز طی مراسم اختتامیه جشنواره نیز اجرا خواهند خواهند شد.

اولین دوره این جشنواره در سال‌های گذشته برگزار شده بود که اکنون پس از سال‌ها توقف مجددا به همت انجمن موسیقی آذربایجان شرقی و با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌شود.

امید است این جشنواره که به صورت استانی و با هدف تبیین پیغام‌های عاشورا و نمایش جلوه‌های معنوی آن در قالب هنر موسیقی برگزار می‌شود در سال‌های آتی به شکل فراستانی برگزار شود.

اعضای هیئت داوران این سوگواره از اساتید شاخص و برجسته حوزه موسیقی تبریز انتخاب شده‌اند. اسفندیار قره باغی، غلامرضا میرزازاده، مهداد کرباسچی، حسن اسکندری، ایوب شهبازی و شهرام آبرومندآذر داوری دومین سوگواره موسیقی محرم را بر عهده دارند.

حضور عموم علاقه‌مندان در دومین سوگواره محرم آزاد و رایگان بود که با استقبال هنردوستان گرامی در اولین روز مواجه شد. هنردوستان گرامی میتوانند روز پنج‌شنبه ۲۵ آذر نیز در مراسم اختتامیه در محل خانه هنر تبریز واقع در باغ (فجر) گلستان، روبروی هنرستان وحدت به صورت رایگان حضور یابند.

در ادامه نگاهی می‌اندازیم به اولین روز از دومین سوگواره محرم در خانه هنر تبریز

دیدگاه خود را ثبت کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

محمد آذری
خواننده کلاسیک، مدیراجرایی، علاقه‌مند کسب‌وکارهای نو و موسس ebilit.com و ebultan.com